אודות

ישראל שלו - משרד עורכי דין

המשרד הוקם בשנת 1998 לאחר שמייסד המשרד, עו"ד ישראל שלו, הבין שבכדי להעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי והאישי הטוב ביותר, כזה הרואה את טובת הלקוח ואת צרכיו, עליו לעזוב את תפקידו כשותף בכיר באחד המשרדים המובילים באותם ימים ולפתוח משרד בוטיק בעל מומחיות ייחודית בניהול סכסוכים מורכבים, מקומיים ובינלאומיים. עו"ד שלו איגד סביבו עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום הליטיגציה המסחרית ובנה למשרד שייסד בתוך זמן קצר שם דבר בתחום.

עו"ד שלו היה מהראשונים לזהות כי משרדי ענק אינם יכולים להעניק ללקוחותיהם את הפתרונות היצירתיים והיחס האישי להם הם זקוקים, ולמעשה היה מהחלוצים שהקימו משרדי בוטיק בישראל.

נוכח הניסיון והידע הרב שנרכש במשרד, הן בפן העסקי והן בפן המסחרי, הודות להשקה שבין תחום הליטיגציה לעולם העסקים והמסחר ונוכח דרישת הלקוחות, בתחילת שנות ה-2000 התקבלה החלטה להרחיב את תחומי המקצועיות של המשרד.

כיום לצד המומחיות בתחום הליטיגציה, המשרד צבר ניסיון רב גם בתחום הבנקאות והמימון, נדל"ן והתחדשות עירונית, וליווי חברות בתחום המשפט המסחרי ודיני תאגידים, ונמנה בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי עיסוקו.

מבחינה אורגנית, מתבסס המשרד על צוות דינמי של עורכי דין, הפועלים יחדיו על בסיס ההנחה שהשלם עולה על סך חלקיו.

גודלו של המשרד, לצד היסודיות והיצירתיות שפיתח המשרד לאורך השנים וניסיונו העשיר, מעניק למשרדנו יתרון בולט, איכותי וייחודי בנוף משפטי הדורש כושר הבחנה והקפדה יתרה. 

"היכרות מעמיקה עם עולם העסקים והמסחר משמשת לנו ככלי עבודה קריטי שמסייע לשפוך אור על כל סוגיה משפטית ומסחרית, סבוכה ככל שתהיה, שעה שהתאמה אישית של שירותינו המשפטיים היא דרכנו להבטיח שצרכי לקוחותינו מקבלים מענה פרטני ואיכותי. אנו מחויבים להצלחתם של לקוחותינו ומאמינים בטיפול יסודי וביחס אישי המותאם לצרכי כל לקוח ולקוח."

בפועלו זה המשרד מייצג ומלווה חלק ניכר מהחברות הגדולות והמוכרות בישראל.

בין לקוחות המשרד

Scroll to Top
דילוג לתוכן